جبهه چیست؟

چگونه جبهه کار می کند، چه کاری می تواند برای کسب و کار شما انجام دهد و چه چیزی را با سایر راه حل ها متفاوت می کند.

Image Description
نوشته شده توسط لوییزا ریاضی هروی یک هفته پیش به روز شده

جبهه یک پروژه فوق العاده زیبا، کاملا پاسخگو و ابتکاری موبایل در وب است - این نقطه شروع کامل برای هر سایت خلاق و حرفه ای است. شروع به کار با اجزای جبهه و گزینه هایی برای تخمگذار پروژه جبهه خود، از جمله اجزای SVG، اسکریپت های قدرتمند، مستندات کامل، و در عین حال کد های سازگار با توسعه.

به روز رسانی رایگان و پشتیبانی

ما دوست داریم توجه شما را به این واقعیت جلب کنیم که پس از خرید یک کپی قالب جبهه، شما حق دریافت یک حق را دارید طول عمر حق دریافت به روز رسانی برای رایگان! کمک خواستن؟ برای هر گونه سوال و یا نگرانی، ما را در دسترس قرار دهید support@neoconnect.ir.

  • به روز رسانی رایگان: جبهه ارائه می دهد به روز رسانی رایگان طول عمر. این به این معنی است که هرگز برای رفع اشکالات و ارتقاء سازگاری برای تم خود هرگز پرداخت نخواهید کرد.
  • پشتیبانی فنی: همانطور که همیشه، تیم پشتیبانی مشتری ما در دسترس است 24/7 برای پاسخ به هر گونه سوال شما ممکن است. ما بهترین کارمان را میکنیم تا به شما در درون خود بازگردیم 24-48 ساعت.

قالب جبهه توسط تیمی ساخته شده است که مشتریان آن را در زمینه هایی مانند ما از دانشگاه استنفورد، دانشگاه مریلند، دانشگاه ویکتوریا و بسیاری از دولت های دیگر، شرکت های سازمانی تشکیل می دهند. برای به دست آوردن ظاهری مدرن از هر قالب HTML5 در همه بازارها - Powered by Bootstrap 4، Front استاندارد جدیدی را با طراحی نفس گیر، پشتیبانی از سطح بالا و به روز رسانی های بسته بندی شده باور نکردنی ارائه می دهد که وقت گرانبها خود را صرفه جویی و نگاه مرسوم به همه پروژه های وب شما. در عین حال سازندگان بوت استرپ از روند جاری جبهه به شدت نظارت داشتند و به دستیابی به یک نتیجه عظیم دست یافتند.

این مقاله به شما کمک کرد؟

مقالات مرتبط