Image Description
Image Description
درباره وب سایت ارتباط نوین

ما یک تیم کوچک اما با ایده های بزرگ هستیم که برای تحقق اهدافمون از هیچ تلاشی عقب نمی نشینیم. "ارتباط نوین" یکی از زیر مجموعه‌های دنیای جدید محسوب میشه که برای ایجادش دلایل و اهداف بلند مدتی داریم که باعث میشه روز به روز برای گسترش و بهبودش تلاش کنید و در این راه همواره به صداقت، امید و پشتکار که اصول تیممون محسوب میشه، به عنوان ارزش، پایبند هستیم. ما در "ارتباط نوین" که بستر ارتباطی را برای شما فراهم می‌کنه، تمام سعیمون را می‌کنیم که فضایی با فناوری‌های روز و کاملاً امن را در اختیارتون قرار بدیم و از اینکه خدمات ما را انتخاب کردید، کاملا راضی باشید. ما همواره در تلاشیم که بهترین خدمات رو برای کاربرانمون مهیا کنیم و از اینکه عضوی از دنیای جدید باشید به خودمون افتخار می‌کنیم.

ارتباط نوین (Neo Connect) یک بستر ارتباط در فضای مجازی است که امکان ارتباط بین اعضای سازمان، نهاد، موسسه و ... را با ایجاد لایه‌های دسترسی کنترل شده فراهم می نماید. در این وب سایت امکان ارسال پیام، عکس، ویدیو و فایل وجود دارد. وجه تمایز " ارتباط نوین " با سایر بسترهای ارتباطی در کاربرد آن است. به عنوان مثال سازمانی را در نظر بگیرید که از چند اداره تشکیل شده است و هر اداره از بخش ها و گروه های کاربری متفاوت. "ارتباط نوین" با تحلیل و طبقه بندی کل به جزء سازمان، امکان اطلاع رسانی به کلیه مدیران و کارمندان را با توجه به انتخاب بخش مورد نظر، برای ارسال اطلاعیه فراهم ساخته است. هر یک از کارمندان می‌تواند با تایید مدیر آن قسمت، پیام و اطلاعیه خود را منتشر نمایند. در "ارتباط نوین" قسمتی با عنوان وبلاگ وجود دارد که هر گروه یا بخش می‌تواند اطلاعیه و یا عملکرد خود را برای مشاهده سایر بخش ها و سایر مدیران، به معرض نمایش بگذارد. از دیگر امکانات این بستر ارتباطی، امکان مشاهده محتوای منتشر شده سازمان، توسط مردم است. این محتوا به صورت کنترل شده و برای معرفی نحوه عملکرد و گرفتن بازخورد می باشد و نمایانگر بازدهی فعالیت آن سازمان است.

به طور خلاصه "ارتباط نوین" فضای نوین ارتباطی درون سازمانی و برون سازمانی با امکانات به روز و کاربردی است که قابلیت های پورتال، وب سایت و وبلاگ را به صورت شخصی سازی شده و با توجه به نیاز هر سازمان، در اختیار وی قرار می‌دهد.

Image Description

آیا از طریق ارتباط نوین می توان در فعالیت های مردم نهاد مشارکت نمود؟

شما با عضویت در یکی از سمن های موجود در ارتباط نوین می توانید با هماهنگی و همکاری با سمن، فعالیت های اجتماعی انجام داده و حاصل فعالیت خود را در قسمت وبلاگ برای علاقه مندان به اشتراک بگذارید.

Image Description

جامعه پویا

در بسیاری از کشورها بخش عظیمی از امور جامعه توسط سمن ها انجام می شود.

Image Description

قدرت هدف ها و ارزش ها

در سازمان های مردم نهاد معمولا حقوق پرسنل کمتر از سازمان های تجاری است و آنچه باعث قدرت سازمان می باشد، پایبندی به اهداف و ارزش های سازمان است.

Image Description

سازمانی از مردم و برای مردم

سازمان های مردم نهاد با هدف خدمت به مردم ایجاد شده و تا پایان حیات خود بر این اصل پایبند می مانند.

چشم انداز

چشم انداز ما ایجاد فضای ارتباطی است که سهولت، سرعت، کاربرد و امنیت را برای کاربرانمان به ارمغان آوریم و با توسعه و بهبود مستمر خدماتمان، همواره انتخاب اول شما باشیم.

Image Description

دیدگاه

اهمیت و جایگاه ویژه ارتباط در دنیای امروز، ما را بر آن داشت که با طراحی و ایجاد بستر نوین ارتباطی، فضای امن و منطبق بر سیاست ها و اهداف دنیای جدید را پایه گذاری نماییم. دیدگاه ما در ایجاد "ارتباط نوین" سهولت دسترسی کاربران، فضای کاربری نوین و جذاب و تامین امنیت فضای خصوصی به عنوان شاخص های اصلی نیاز کاربر در بستر ارتباطی است.

Image Description
Image Description

از آخرین اخبار مهم ما با خبر بشین

ما هم از اسپم متنفریم پس نگران اسپم ایمیل ها نباشید با ثبت ایمیل خود تنها از اخبار مهم ما آگاه شوید.